KONST / Litografier / Färglitografi 11609021
nr 1160 9021
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, 1984, signerad och numrerad 54/120, bladets mått: 52x39
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:22:49
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe